
Men's All Over Logo T-Shirt White Size M
| Brand | Alexander McQueen |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 351453 |
Original: $39.97
-65%$39.97
$13.99More Images







Men's All Over Logo T-Shirt White Size M
| Brand | Alexander McQueen |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 351453 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Alexander McQueen |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 351453 |






















