🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Arm Logo Down Jacket Navy Size IT 48 / M
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 362299 |
$199.83
Men's Arm Logo Down Jacket Navy Size IT 48 / M—
$199.83
More Images








Men's Arm Logo Down Jacket Navy Size IT 48 / M
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 362299 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 362299 |
























