
Men's Crown Logo Print T-Shirt Grey Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 363745 |
Original: $106.58
-65%$106.58
$37.30More Images







Men's Crown Logo Print T-Shirt Grey Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 363745 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 363745 |
























