🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embossed Logo T-Shirt White Size M
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Tiny hole on the back of the neck, pin hole on the front and faint marks under the arms. |
| SKU | 351446 |
$9.32
Original: $26.64
-65%Men's Embossed Logo T-Shirt White Size M—
$26.64
$9.32More Images











Men's Embossed Logo T-Shirt White Size M
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Tiny hole on the back of the neck, pin hole on the front and faint marks under the arms. |
| SKU | 351446 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Tiny hole on the back of the neck, pin hole on the front and faint marks under the arms. |
| SKU | 351446 |
























