🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo T-Shirt Navy Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 366105 |
$173.19
Men's Embroidered Logo T-Shirt Navy Size L—
$173.19
More Images








Men's Embroidered Logo T-Shirt Navy Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 366105 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 366105 |
























