🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Jacquard Velour T-Shirt Green Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50.5cm |
| Comments | Marks to the underarms. |
| SKU | 299086 |
$32.64
Original: $93.26
-65%Men's Jacquard Velour T-Shirt Green Size S—
$93.26
$32.64More Images






Men's Jacquard Velour T-Shirt Green Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50.5cm |
| Comments | Marks to the underarms. |
| SKU | 299086 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50.5cm |
| Comments | Marks to the underarms. |
| SKU | 299086 |
























