🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Leonard Gilet Navy Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 362697 |
$114.24
Original: $326.39
-65%Men's Leonard Gilet Navy Size 1 / S—
$326.39
$114.24More Images










Men's Leonard Gilet Navy Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 362697 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 362697 |
























