🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Logo Patch Joggers Black Size IT 48 / UK 32
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 75cm |
| Comments | Sticker patch is lifting. |
| SKU | 325002 |
$37.30
Original: $106.58
-65%Men's Logo Patch Joggers Black Size IT 48 / UK 32—
$106.58
$37.30More Images








Men's Logo Patch Joggers Black Size IT 48 / UK 32
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 75cm |
| Comments | Sticker patch is lifting. |
| SKU | 325002 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 75cm |
| Comments | Sticker patch is lifting. |
| SKU | 325002 |






















