🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Logo Print Pouch Black
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Small scratch on the front of the pouch. |
| SKU | 369313 |
$58.29
Original: $166.53
-65%Men's Logo Print Pouch Black—
$166.53
$58.29More Images







Men's Logo Print Pouch Black
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Small scratch on the front of the pouch. |
| SKU | 369313 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Small scratch on the front of the pouch. |
| SKU | 369313 |
























