🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Logo Print Swim Shorts Khaki Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 9cm |
| SKU | 323804 |
$41.96
Original: $119.90
-65%Men's Logo Print Swim Shorts Khaki Size S—
$119.90
$41.96More Images










Men's Logo Print Swim Shorts Khaki Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 9cm |
| SKU | 323804 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 9cm |
| SKU | 323804 |






















