
Men's Logo Print T-Shirt Black Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 368446 |
Original: $159.87
-65%$159.87
$55.95More Images







Men's Logo Print T-Shirt Black Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 368446 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 368446 |
























