🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Logo Print T-Shirt White Size M
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 351361 |
$33.31
Men's Logo Print T-Shirt White Size M—
$33.31
More Images







Men's Logo Print T-Shirt White Size M
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 351361 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 351361 |























