🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Maglia Cardigan Navy Size XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Cardigan |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | Item has multiple holes on the front- as pictured. |
| SKU | 345088 |
$20.98
Original: $59.95
-65%Men's Maglia Cardigan Navy Size XS—
$59.95
$20.98More Images








Men's Maglia Cardigan Navy Size XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Cardigan |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | Item has multiple holes on the front- as pictured. |
| SKU | 345088 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Cardigan |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | Item has multiple holes on the front- as pictured. |
| SKU | 345088 |
























