🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Maglia Tricot Cardigan Jacket Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 295642 |
$102.58
Original: $293.09
-65%Men's Maglia Tricot Cardigan Jacket Navy Size S—
$293.09
$102.58More Images








Men's Maglia Tricot Cardigan Jacket Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 295642 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 295642 |
























