đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Metallic Embroidered Heart T-Shirt Black Size S
| Brand | Comme Des Garcons |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| Comments | Item is showing signs of fading and missing wash labels. |
| SKU | 287617 |
$26.64
Men's Metallic Embroidered Heart T-Shirt Black Size S—
$26.64
More Images









Men's Metallic Embroidered Heart T-Shirt Black Size S
| Brand | Comme Des Garcons |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| Comments | Item is showing signs of fading and missing wash labels. |
| SKU | 287617 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Comme Des Garcons |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| Comments | Item is showing signs of fading and missing wash labels. |
| SKU | 287617 |
