🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Patrol Down Jacket Black Size IT 56 / XXXL
| Brand | Belstaff |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 56 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 362118 |
$46.63
Original: $133.22
-65%Men's Patrol Down Jacket Black Size IT 56 / XXXL—
$133.22
$46.63More Images








Men's Patrol Down Jacket Black Size IT 56 / XXXL
| Brand | Belstaff |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 56 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 362118 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Belstaff |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 56 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 362118 |




