🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo T-Shirt Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 362427 |
$79.93
Men's Plaque Logo T-Shirt Black Size IT 48 / UK M—
$79.93
More Images







Men's Plaque Logo T-Shirt Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 362427 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 362427 |
























