🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Space Dye T-Shirt Multi-Coloured Size XS
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 272941 |
$26.64
Men's Space Dye T-Shirt Multi-Coloured Size XS—
$26.64
More Images








Men's Space Dye T-Shirt Multi-Coloured Size XS
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 272941 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 272941 |





















