🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Striped Polo Shirt White Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 367740 |
$79.93
Men's Striped Polo Shirt White Size L—
$79.93
More Images







Men's Striped Polo Shirt White Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 367740 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 367740 |
























