🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Trotter Wallet Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 311978 |
$34.97
Original: $99.92
-65%Men's Trotter Wallet Black—
$99.92
$34.97More Images










Men's Trotter Wallet Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 311978 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 311978 |


















