
Men's Utility Vest Gilet Black Size IT 52 / XL
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354570 |
Original: $106.58
-65%$106.58
$37.30More Images








Men's Utility Vest Gilet Black Size IT 52 / XL
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354570 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354570 |
























