
Women's Chain Link Cashmere Uk 10 Top Cream Size M
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | M |
| Material | Cashmere |
| Colour | Cream |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | FR 38 / UK 10 / M |
| SKU | 323297 |
Original: $279.77
-65%$279.77
$97.92More Images







Women's Chain Link Cashmere Uk 10 Top Cream Size M
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | M |
| Material | Cashmere |
| Colour | Cream |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | FR 38 / UK 10 / M |
| SKU | 323297 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | M |
| Material | Cashmere |
| Colour | Cream |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | FR 38 / UK 10 / M |
| SKU | 323297 |






















