🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 34.5cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 14.5cm |
| Comments | Light wear to the bottom corners and to the leather around the bag opening. |
| SKU | 350505 |
$69.94
Original: $199.83
-65%Women's Gg Supreme Tote Bag Beige—
$199.83
$69.94More Images
















Women's Gg Supreme Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 34.5cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 14.5cm |
| Comments | Light wear to the bottom corners and to the leather around the bag opening. |
| SKU | 350505 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 34.5cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 14.5cm |
| Comments | Light wear to the bottom corners and to the leather around the bag opening. |
| SKU | 350505 |
























