🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Girocollo Jumper Cream Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Wool |
| Colour | Cream |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 356451 |
$119.90
Women's Girocollo Jumper Cream Size XL—
$119.90
More Images









Women's Girocollo Jumper Cream Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Wool |
| Colour | Cream |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 356451 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Wool |
| Colour | Cream |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 356451 |
























