🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gorilla Logo Long Sleeve T-Shirt White Size XS
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 42.5cm |
| Comments | Item is discoloured and marks to the front. |
| SKU | 273154 |
$33.31
Women's Gorilla Logo Long Sleeve T-Shirt White Size XS—
$33.31
More Images






Women's Gorilla Logo Long Sleeve T-Shirt White Size XS
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 42.5cm |
| Comments | Item is discoloured and marks to the front. |
| SKU | 273154 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 42.5cm |
| Comments | Item is discoloured and marks to the front. |
| SKU | 273154 |






















