🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Laser Cut Leather Studio Handbag Cream
| Brand | Ferragamo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 24cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 370286 |
$95.59
Original: $273.10
-65%Women's Laser Cut Leather Studio Handbag Cream—
$273.10
$95.59More Images











Women's Laser Cut Leather Studio Handbag Cream
| Brand | Ferragamo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 24cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 370286 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ferragamo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 24cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 370286 |






