đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Neo Classic Handbag Burgundy
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 368685 |
$205.16
Original: $586.18
-65%Women's Neo Classic Handbag Burgundy—
$586.18
$205.16More Images









Women's Neo Classic Handbag Burgundy
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 368685 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 368685 |
























