
Women's Pigalle Clutch Black
| Brand | Christian Louboutin |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 11.5cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 355842 |
Original: $406.33
-65%$406.33
$142.22More Images











Women's Pigalle Clutch Black
| Brand | Christian Louboutin |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 11.5cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 355842 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Christian Louboutin |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 11.5cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 355842 |
























