🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Saint Louis Pm Tote Bag Green
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 34cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 19cm |
| SKU | 366485 |
$650.45
Original: $1,858.44
-65%Women's Saint Louis Pm Tote Bag Green—
$1,858.44
$650.45More Images









Women's Saint Louis Pm Tote Bag Green
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 34cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 19cm |
| SKU | 366485 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 34cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 19cm |
| SKU | 366485 |




















