🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Snake Skin Thin Belt Blue Size Waist 30"
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 30" |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Comments | 73cm |
| SKU | 299031 |
$11.66
Original: $33.31
-65%Women's Snake Skin Thin Belt Blue Size Waist 30"—
$33.31
$11.66More Images






Women's Snake Skin Thin Belt Blue Size Waist 30"
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 30" |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Comments | 73cm |
| SKU | 299031 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 30" |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Comments | 73cm |
| SKU | 299031 |






















