🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Infant Age 18-24 Months Snow Suit Down Jacket Blue Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 29cm |
| Pit To Pit | 33cm |
| Comments | Size infant 18-24 Months / 86 cm |
| SKU | 357056 |
$41.96
Original: $119.90
-65%Infant Age 18-24 Months Snow Suit Down Jacket Blue Size XXS—
$119.90
$41.96More Images










Infant Age 18-24 Months Snow Suit Down Jacket Blue Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 29cm |
| Pit To Pit | 33cm |
| Comments | Size infant 18-24 Months / 86 cm |
| SKU | 357056 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 29cm |
| Pit To Pit | 33cm |
| Comments | Size infant 18-24 Months / 86 cm |
| SKU | 357056 |
























