
Men's 2021 Paint Splatter T-Shirt Grey Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 365602 |
Original: $226.48
-65%$226.48
$79.27More Images








Men's 2021 Paint Splatter T-Shirt Grey Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 365602 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 365602 |




















