
Men's Atelier Hoodie White Size XXL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 353142 |
Original: $512.90
-65%$512.90
$179.51More Images










Men's Atelier Hoodie White Size XXL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 353142 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 353142 |




















