🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Aubert Down Jacket Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Missing one original zip pull, replacement one has been provided - items cuffs have been repaired, please see to last images |
| SKU | 366127 |
$102.58
Original: $293.09
-65%Men's Aubert Down Jacket Navy Size 2 / M—
$293.09
$102.58More Images













Men's Aubert Down Jacket Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Missing one original zip pull, replacement one has been provided - items cuffs have been repaired, please see to last images |
| SKU | 366127 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Missing one original zip pull, replacement one has been provided - items cuffs have been repaired, please see to last images |
| SKU | 366127 |
























