🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Belvedere Messenger Mm Bag Grey
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | GoodUsed but well maintained. May have slight material wear. No tears or odor. |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £2450.00 |
| Colour | Grey |
| Measurements | W29cm, H23cm, D7cm |
$533.89
Original: $1,525.39
-65%Men's Belvedere Messenger Mm Bag Grey—
$1,525.39
$533.89More Images




Men's Belvedere Messenger Mm Bag Grey
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | GoodUsed but well maintained. May have slight material wear. No tears or odor. |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £2450.00 |
| Colour | Grey |
| Measurements | W29cm, H23cm, D7cm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | GoodUsed but well maintained. May have slight material wear. No tears or odor. |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £2450.00 |
| Colour | Grey |
| Measurements | W29cm, H23cm, D7cm |










