🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Boeing 55 (Josh) Bag Grey
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 26cm |
| Width | 55cm |
| Depth | 22cm |
| Comments | Mild rubbing to the corners as pictured, otherwise in very good condition. Comes with shoulder strap. |
| SKU | 348198 |
$608.49
Original: $1,738.54
-65%Men's Boeing 55 (Josh) Bag Grey—
$1,738.54
$608.49More Images

Men's Boeing 55 (Josh) Bag Grey
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 26cm |
| Width | 55cm |
| Depth | 22cm |
| Comments | Mild rubbing to the corners as pictured, otherwise in very good condition. Comes with shoulder strap. |
| SKU | 348198 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 26cm |
| Width | 55cm |
| Depth | 22cm |
| Comments | Mild rubbing to the corners as pictured, otherwise in very good condition. Comes with shoulder strap. |
| SKU | 348198 |










