🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Blais Down Jacket Grey Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 370624 |
$130.56
Original: $373.02
-65%Men's Blais Down Jacket Grey Size 4 / XL—
$373.02
$130.56More Images









Men's Blais Down Jacket Grey Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 370624 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 370624 |
























