🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Boxer Mare Swim Shorts Black Size XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 50cm |
| Inner Leg | 16cm |
| Comments | Wear to the pocket stitching and a small hole to the front of the shorts. |
| SKU | 360460 |
$79.93
Men's Boxer Mare Swim Shorts Black Size XXL—
$79.93
More Images










Men's Boxer Mare Swim Shorts Black Size XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 50cm |
| Inner Leg | 16cm |
| Comments | Wear to the pocket stitching and a small hole to the front of the shorts. |
| SKU | 360460 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 50cm |
| Inner Leg | 16cm |
| Comments | Wear to the pocket stitching and a small hole to the front of the shorts. |
| SKU | 360460 |
























