🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Bug Eye T-Shirt Black Size S
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Four small pin holes on the front of the item. |
| SKU | 352943 |
$48.96
Original: $139.88
-65%Men's Bug Eye T-Shirt Black Size S—
$139.88
$48.96More Images








Men's Bug Eye T-Shirt Black Size S
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Four small pin holes on the front of the item. |
| SKU | 352943 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Four small pin holes on the front of the item. |
| SKU | 352943 |
























