🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Button Logo Blazer Jacket Navy Size IT 48 / M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 352454 |
$114.24
Original: $326.39
-65%Men's Button Logo Blazer Jacket Navy Size IT 48 / M—
$326.39
$114.24More Images








Men's Button Logo Blazer Jacket Navy Size IT 48 / M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 352454 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 352454 |
























