🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Cardigan Tricot Jacket Black Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 350993 |
$151.54
Original: $432.97
-65%Men's Cardigan Tricot Jacket Black Size M—
$432.97
$151.54More Images








Men's Cardigan Tricot Jacket Black Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 350993 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 350993 |
























