🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Cashmere University Jumper Grey Size M
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cashmere |
| Colour | Grey |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 323688 |
$27.98
Original: $79.93
-65%Men's Cashmere University Jumper Grey Size M—
$79.93
$27.98More Images







Men's Cashmere University Jumper Grey Size M
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cashmere |
| Colour | Grey |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 323688 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cashmere |
| Colour | Grey |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 323688 |
























