Men's Cd Icon Hoodie Grey Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| SKU | 349997 |
Original: $386.34
-65%$386.34
$135.22More Images
Men's Cd Icon Hoodie Grey Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| SKU | 349997 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| SKU | 349997 |




















