đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Men's Cd Icon Hoodie Grey Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 334314 |
$144.55
Original: $412.99
-65%Men's Cd Icon Hoodie Grey Size XS—
$412.99
$144.55More Images
Men's Cd Icon Hoodie Grey Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 334314 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 334314 |




















