Men's Cd Icon Hoodie Navy Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 371264 |
Original: $339.72
-65%$339.72
$118.90More Images
Men's Cd Icon Hoodie Navy Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 371264 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 371264 |




















