🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Men's Cd Icon Logo T-Shirt White Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 341977 |
$246.46
Men's Cd Icon Logo T-Shirt White Size L—
$246.46
More Images
Men's Cd Icon Logo T-Shirt White Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 341977 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 341977 |




















