Men's Cd Icon Sweatshirt Beige Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| SKU | 349101 |
Original: $406.33
-65%$406.33
$142.22More Images
Men's Cd Icon Sweatshirt Beige Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| SKU | 349101 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| SKU | 349101 |




















