Men's Cd Icon Sweatshirt Black Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 370625 |
Original: $412.99
-65%$412.99
$144.55More Images
Men's Cd Icon Sweatshirt Black Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 370625 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 370625 |




















