🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Cheval Gilet Brown Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Brown |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 355462 |
$130.56
Original: $373.02
-65%Men's Cheval Gilet Brown Size 5 / XXL—
$373.02
$130.56More Images









Men's Cheval Gilet Brown Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Brown |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 355462 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Brown |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 355462 |
























