🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Christopher Down Jacket Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 352261 |
$299.75
Men's Christopher Down Jacket Navy Size 2 / M—
$299.75
More Images








Men's Christopher Down Jacket Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 352261 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 352261 |
























